Дізнатися більше

Сєргєй Алєксєіч

Сєргєй Алєксєіч

1. Ким ти хотів стати в дитинстві?

У дитинстві мріяв стати суперменом і рятувати світ! І вважаю, що досяг своєї мети, бо постійно дарую людям посмішки і роблю все, щоб наш зробити світ кращим.

2. Як ти потрапив на М1?

Я блогер та знімаю кумедні відоси, які дарують людям позитив! Одного разу керівник телеканалу М1, який стежить за моєю творчістю, написав мені у Facebook і запропонував спробувати себе у ролі ведучого! Я з радістю погодився, бо дуже давно мріяв попрацювати зі справжніми професіоналами і взяти участь у масштабному та веселому проекті. Певен, що разом із телеканалом М1 ми змінимо світ на краще (ви ж пам’ятаєте, що я – супермен?).

3. Коли тебе можна привітати з днем народження?

Вітати можна кожного дня! Я люблю привітання і подарунки (особливо щось солоденьке). Але народився я 16 лютого.

4. Ти ніколи не зможеш відмовитись від…

Я ніколи не відмовлюся від гумора та позитиву. Я вважаю, що всі добрі справи треба робити з посмішкою та гарним настроєм.

5. Від чого ти можеш розплакатись?

Від гарного фільму (останній раз плакав у кіно, коли дивився з донечкою “Король Лев”).

6. Улюблена справа поза ефіром.

Знімати смішні відоси, робити пародії, готувати смачну їжу, відпочивати в палатках, кататися на лижах – і ще багато всього, що приносить задоволення моїм друзям і моїй родині!

7. Улюблений напій та/або страва.

Дуже полюбляю грузинську кухню (сам чудово готую). Моя фірмова улюблена страва – хачапурі по-аджарськи (навчив мене готувати цю страву один харизматичний грузинський шеф-кухар). Вважаю (і це підтверджують ті, хто куштував), що готую одні з найкращих хачапурі в Києві! Із напоїв віддаю перевагу темному ямайському рому (треба ж хоч якось виправдати мої татухи піратської тематики!).

8. Що в твоєму плейлісті?

Я брутальний рокер і слухаю важкий рок! Серед моїх улюблених команд – Metallica, Soilwork, Pantera, Disturbed, Dream theater! Із вітчизняних гуртів інколи слухаю Океан Ельзи, ВВ, O.TORVALD, The Hardkiss.

9. Що б ти побажав людству?

Миру, посмішок, кохання та позитиву! Робіть більше добрих справ, любіть своїх коханих, друзів, дітей, країну, частіше посміхайтесь один одному і створюйте моменти для того, щоб посміхнулися Вам у відповідь! І як співає один український рокер: “Все буде добре!”.