Новини

ОРГАНІЗАТОРИ МУЗИЧНОЇ ПРЕМІЇ YUNA ОГОЛОСИЛИ НОВУ ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ. Прямий ефір на М1!

24 марта 2021 admin

Музична премія YUNA відзначає впливових і талановитих особистостей української музичної сцени. Церемонія нагородження традиційно супроводжується виступами найкращих артистів країни, а нагороджувати переможців будуть найвідоміші діячі культури, спорту та політики. Номінантами на десяту премію YUNA стали NK, Оля Полякова, MAX BARSKIH, MONATIK, MOZGI, KAZKA, The HARDKISS, Бумбокс, SERDUCHKA та багато інших.

Телеканал М1 виступає медіапартнером цьогорічної музичної події. 20 квітня в ефірі М1 відбуватимуться прямі включення з “червоної доріжки”. А вже з 20:00 глядачі Головного музичного зможуть першими дізнатися імена тріумфаторів і насолодитися видовищним шоу.

— М1 має значний досвід live-трансляцій найгучніших шоу-бізнесових подій України та світу і завжди готовий підтримати будь-які починання, пов’язані з музичною сферою! Ми давно співпрацюємо з організаторською командою YUNA — і раді, що десяту ювілейну церемонію премії можна буде ексклюзивно побачити саме на нашому телеканалі, — коментує генеральна продюсерка М1 Натела Чхартішвілі-Зацаринна

YUNA — це завжди неповторний концерт. Майже півтора десятка артистів представлять свої хіти або попурі. Деякі з них з’являться на сцені у складі унікальних дуетів, створених спеціально для події. Хедлайнерами шоу-програми цьогорічної церемонії стануть топові українські артисти, частина із яких стала відома у березні. Це — The HARDKISS, MONATIK, ТНМК, Артем Пивоваров, Alina Pash та БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Інших учасників шоу оргкомітет оголосить незабаром.