Новини

Перехоплює подих: Барських розкрив секрети успіху свого нового кліпу

9 апреля 2021 admin

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ТАНДЕМНУ РОБОТУ МАКСА БАРСЬКИХ І ZIVERT:

КІЛЬКІСТЬ ПЕРЕГЛЯДІВ КЛІПУ — 14 мільйонів

Кліп посів перше місце в розділі музичних трендів YouTube в Україні та Росії. Також ролик увійшов до топ YouTube-трендів Білорусі, Латвії, Литви, Естонії та Казахстану.

“Bestseller” також став рекордсменом і за прослуховуванням на цифрових майданчиках. Пісня очолила чарти Apple Music в Україні та Білорусі, отримала “срібло” — в Росії й Туркменістані та увійшла до топ-10 чартів Вірменії, країн Прибалтики, Таджикистану, Узбекистану, Молдови.

Рівно рік знадобився артистам на створення цього дуету. Більше шести місяців пішло на пісню, решту часу зайняла робота над кліпом.

Кліп знімали 2 доби в Дубаї.

Підготовка до зйомок тривала понад 4 місяці.

Існувало 4 різних варіанти сценарію.

Режисером кліпу виступив Алан Бадоєв. Спеціально для відеороботи Макс Барських і Zivert змінили свою звичну пластику. Разом із хореографом Олександром Троновим артисти працювали над рухами та хореографією, начебто надиктованими штучним інтелектом. Також було відрепетирувано безліч трюків і польотних мізансцен, які виконавці виконували самі, без дублерів.

“Bestseller” — найдорожчий відеокліп в історії обох артистів: його вартість перевищила 200 тисяч доларів.

Через кілька днів після прем’єри кліпу на цифрових майданчиках відео стало настільки популярним, що викликало хвилю обговорень у європейських ЗМІ щодо участі Макса Барських і Zivert у конкурсі “Євробачення” наступного року. За висунення їхніх кандидатур висловилися оглядачі й фани пісенного конкурсу Великобританії, Фінляндії, Ірландії, Польщі та інших країн Євросоюзу.