Новини

Аріана Ґранде розповіла, що страждає від ПТСР

5 июня 2018

Тендітна виконавиця зазначила, що починає ридати щоразу, щойно розповідає про моторошну подію. Теракт 22-го травня 2017-го, під час якого самогубець активував бомбу, забрав життя двадцяти двох осіб. Пізніше артистка очолила концерт пам’яті «One Love Manchester», у якому взяли участь гурт Coldplay, Ліам Ґаллагер і Джастін Бібер.

Нині співачка розповіла в інтерв’ю, що страждає від посттравматичного стресового розладу. Про подію річної давності вона без сліз розповідати не може.

«Про це важко говорити, бо стільки людей зазнали таких серйозних, величезних утрат», – поділилася Ґранде з британським «Vogue». – Я знаю ці сім’ї та моїх шанувальників, і багатьох, кому довелося зіштовхнутися з цим. Час тут найголовніший. Навіть не знаю, чи вдасться мені коли-небудь говорити про це й не плакати».

Минулого тижня виконавиця пояснила, чому під час торішнього концерту «One Love Manchester» вирішила виконувати пісню «Somewhere Over The Rainbow». Це – улюблена композиція її дідуся, яку вона йому співала в дитинстві.

«Він завжди каже мені, щоб я її співала на своїх концертах. Він завжди каже: «Знаєш, чим тобі потрібно завершувати? «Over the Rainbow»». І я ніколи так не робила до того моменту».