Новини

Бобкет Голдейт плідно працює в ролі сценариста й режисера

21 сентября 2017

Виконавець ролі Зеда в «Поліцейській академії» приготував для глядача комедію з чорним гумором. Вже цього місяця світ побачить режисерську роботу Бобкета Голдуейта під назвою «Боже, благослови Америку».

Бобкет Голдейт, котрого шанувальники «Поліцейської академії» знають як Зеда, плідно працює в ролі сценариста й режисера. Його черговим доробком стала чорна комедія під назвою «Боже, благослови Америку». Головному герою стрічки на ім’я Френк набридли примітивні телепроекти, нестерпний сусід і зухвалі знаменитості. До того ж, лікарі знаходять у нього пухлину мозку. Бідолаха збирається накласти на себе руки, та йому на допомогу несподівано приходить студентка-однодумниця. Разом вони наважуються на неймовірне — винищити за допомогою зброї надокучливих людей.

Бобкет Голдуейт, режисер: «Показані у фільмі події зовсім не означають, що я дійсно хочу повбивати неприємних мені людей. Насправді я проти насильства. Та якби мені випала нагода усувати людей, то я б узявся за всіх, хто фанатіє від сімейки Кардаш’янс. Я не хочу їхньої смерті, мені просто хотілося б, щоб батьки цих людей ніколи не зустрілися».

Провідні ролі виконали Джоель Мюррей, що знімався в стрічках «Артист», «Відчайдушні домогосподарки» та «Два з половиною чоловіка», і молода акторка Тара Лінн Барр.

Джоель Мюррей, актор: «У фільмі багато крові. Якщо ви — прихильник кривавих сцен, одразу йдіть дивитися цю стрічку. Та, окрім цього, я добре приправив фільм гумором. Мій герой — втілення того, що люди лише мають на думці. Весело стріляти в людей і ніколи не промахуватися. Це — магія Голлівуда».

Кіно «Боже, благослови Америку» вже можна придбати  в США. У кінотеатрах світу фільм демонструватимуть з одинадцятого травня.

aptn