Новини

Бретт Россі більше не наречена Чарлі Шина

21 сентября 2017

Звістку про розкол у стосунках зірка «Керування гнівом» повідомив у заяві, опублікованій 16 жовтня. Усього за місяць до запланованого весілля. У ній Чарлі Шин назвав Бретт Россі приголомшливою дівчиною:

«Скотті й я провели чудовий рік разом. Ми подорожували по світу й дізналися чимало одне про одного. Вона – приголомшлива дівчинка, однак ми обопільно вирішили, що маємо піти окремими шляхами і не проводити залишок життя разом. Я вирішив, що мої діти заслуговують наразі на увагу більше, ніж мої стосунки. Я все ще маю пристрасть до Скотті і я їй бажаю всього найкращого».

Шин і Россі, справжнє ім’я якої Скоттін Росс, почали зустрічатися торік у листопаді. У лютому пара повідомила про зміцнення стосунків:

«Так, ми заручені! Він навіть був джентльменом і опустився на одне коліно. Я такого взагалі не очікувала. Ми чудово відзначили день Святого Валентина. Він зробив мені пропозицію вранці, після того, як ми спостерігали схід сонця», – розповіла Росс. Весілля, за повідомленнями, мало відбутися в листопаді.