Новини

Доменіко Дольче і Стефано Габбана створюватимуть свої шедеври за ґратами

21 сентября 2017

Доменіко Дольче і Стефано Габбана засудили до року і восьми місяців ув’язнення кожного, а також до сплати штрафу в розмірі півмільйона євро. Таке рішення ухвалив міланський суд за звинуваченнями в ухиленні від сплати податків. Як стверджують обвинувачі, увсесвітньо відомі дизайнери продали бренд підставній компанії «Гадо», заснованій 2004 року в Люксембурзі. До таких дій модельєри вдалися, щоб уникнути надто високого оподаткування в Італії. Також представники прокуратури заявляють, що Дольче і Габбана продали бізнес за ціною, значно нижчою від ринкової. Унаслідок оборудки, на думку податківців, до державної скарбниці не надійшло близько мільярда євро. Адвокат дизайнерів Массімо Ді Ноя пообіцяв оскаржити постанову суду.

Массімо Ді Ноя, адвокат: «Доменіко і Стефано вчасно подавали податкові декларації. Усі звинувачування на їхню адресу — безпідставні. Ми подаватимемо апеляцію».

Нагадаю, розслідування в справі Дольче і Габбана триває близько шести років у межах боротьби італійського уряду з ухиленням від сплати податків.