Новини

Фаррелл Вілльямс та Віллайем з’ясують стосунки у суді?

21 сентября 2017

Хто б міг подумати, що колишні колеги – Фаррелл Вілльямс та Віллайем – коли-небудь будуть з’ясовувати стосунки із залученням третьої сторони. Та схоже, цього разу без судових засідань може не обійтися. А причиною розбрату між екс-колегами стала назва бренду Вілльямса. Справа в тому, що Фаррелл нещодавно зареєстрував торгову марку «I Am Other», назва якої дуже не сподобалася Віллайему, оскільки нагадує його сценічне ім’я.

Зірка The Black Eyed Peas надіслав виконавцеві минулорічного хіта «Happy» листа, де попросив змінити назву торгової марки, мотивуючи це тим, що вона може ввести в оману його прихильників, оскільки у своїй назві містить складові псевдоніму Віллайема – I Am. На це Фаррелл тонко підмітив, що у його колеги нема авторського права на ці слова, а тому він може заспокоїтися. Проте Віллайем пригрозив Вілльямсу судовим позовом та закинув добрячу шпильку на його адресу, мовляв, Фарреллу не вперше брати участь у скандалах із авторськими правами (продюсер має на увазі минулорічний судовий позов правовласників творчої спадщини Марвіна Гея до Робіна Тіке, Фарелла Вільямса та ТіАй чия с пільна композиція «Blurred Lines» містить запозичені без дозволу елементи пісень «Got To Give It Up» із сольного репертуару Гея та «Sexy Ways» групи Марвіна Funkadelic – прим. ред.).

Втім, експерти стверджують, що ця справа не дійде до розгляду суду і продюсери владнають усі непорозуміння самотужки, оскільки черговий скандал може зашкодити репутації обох сторін.