Новини

Клайв Оуен показав донькам «Пожирачів»

21 сентября 2017

Клайв Оуен дозволяє донькам дивитися психологічні трилери. Актор вважає, що подібні фільми можуть бути корисними дітям.

Клайв Оуен, який зіграв головну роль у фільмі «Пожирачі», поділився подробицями знімального процесу. Картина розповідає про сім’ї в різних країнах, котрих переслідує один і той самий незнайомець у каптурі. Таємничий зловмисник полює на героя Оуена — батька дівчинки-підлітка. Клайв, який сам є батьком двох доньок, зізнався, що дозволив би дітям переглянути «Пожирачів». Більше того, дочки актора відвідували знімальний майданчик фільму в Мадриді.

Клайв Оуен, актор: «Дівчата хочуть побачити цей фільм, бо вони були на зйомках. Гадаю, це нормально, особливо для старшої, Ханни. У стрічці є такий здоровий страх. Знаєте, є фільми, які я б точно не дозволив дивитися, а є добре зроблені трилери, котрі їм варто переглянути».

Режисер «Пожирачів» Хуан Карлос Фреснадільйо, відомий за фільмом «28 тижнів потому», заявив, що знімання в Мадриді викликало в нього ностальгію.

Хуан Карлос Фреснадільйо, режисер: «Зйомки в Мадриді — це немов зйомки вдома. Для мене це дуже важливо, як і цей фільм. Це стрічка про страхи, які ми відчували в дитинстві і які батьки, на неусвідомленому рівні, передають дітям. Фільм створює емоційне тло. Щоб зрозуміти його, батьки мають розв’язати власні проблеми, тоді вони зможуть уникнути передавання страхів дітям».

Реліз «Пожирачів» відбудеться наприкінці березня.

aptn