Новини

У крамниці в Нью-Йорку заборонили крутити різдвяну музику, щоб зупинити «шаленство» персоналу. Творчість Мераї Кері – не виняток

12 ноября 2019

Магазин у Великому Яблуку, де торгують джином, забанив музику, оприлюднену після шістдесятих років. Усе заради працівників, переконують керівники крамниці.

У закладі тепер не почути так звану класику Мераї Кері, гуртів Wham! і Slade. Зелене світло дали лише вінтажним композиціям, класичній музиці та колядкам.

«Ми перевірили чимало пісень, щоб з’ясувати, які звучать нормально, а які – дивно. І визначили межу – шістдесяті роки. Усе, що після цього, заборонили», – мовила Емма Ґодівала, співкерівниця крамниці, у коментарі для «York Press».

Директорка також зазначила, що її команда задоволена рішенням, оскільки персонал злився від однакових різдвяних хітів, що лунали на повторі.

Тим часом Мерая Кері торік зазначила, що не хоче виконувати святковий трек раніше, ніж після Дня подяки:

«У мене є правило щодо Дня подяки. Мені не подобається, коли люди кидаються на це, бо щойно я починаю, я не зупиняюся до Нового року», – розповіла зірка телеведучому Джиммі Кіммелу.

Останні звіти свідчать про те, що Мерая за рік заробляє на «All I Want For Christmas» триста сімдесят шість тисяч фунтів стерлінгів (це понад одинадцять мільйонів гривень).