Новини

Нові зіркові ведучі Потап і Артем Пивоваров та повернення головних музичних новин країни: на телеканалі М1 стартує новий сезон

15 сентября 2021 admin

Сезон «осінь-2021» є особливим для культового музичного телеканалу України М1: у грудні він відзначатиме 20-й день народження! Святкування починаються вже з вересня, коли в ефір вийде офіційна «перша ластівка» гучного ювілею — проєкт «M1 Stories 2.0». 20 років, 20 унікальних випусків, 400 кліпів і Потап у ролі ведучого!

Потап:

Це дуже зворушливий проєкт: він викликає в мене одночасно й усмішку, й сльози. Так співпало, що я рівно 20 років знаходжуся в шоубізі як артист і продюсер. І коли Сергій Перцев (генеральний директор телеканалу М1 — прим.) запропонував «згадати все», я без жодних сумнівів погодився. Ми подорожуємо кліпами, новинами, моментами, які супроводжували українських артистів ці роки. Іноді сам не віриш, що це все було так давно!

Ще однією абсолютною новинкою телеефіру стане програма «Collection M1». Головними героями прем’єри є зірки світового масштабу, їхні визначні музичні відео та невідомі факти з біографії. Ведучий «Collection M1» — артист нового покоління української музики Артем Пивоваров. До слова, це його дебют на телебаченні в такому статусі.

Артем Пивоваров:

На наших концертах я часто веду діалоги зі сцени з глядачем. Для мене є важливим коннект, і «Collection М1» — це нова форма спілкування і взаємодії. З ранніх юнацьких років я цікавився біографією виконавців і шукав маловідомі факти з життя музикантів. У мене навіть був окремий зошит, куди я вклеював вирізки з журналів і виписував інформацію, яку знаходив. Тому для мене «Collection M1» — це можливість продовжити вивчення музичного ринку більш поглиблено і відкривати паралельно для себе нові імена та факти. Але я з упевненістю можу заявити, що більшу частину з того, що буде представлено в новій програмі, я знаю і мені буде приємно ділитися цим із глядачами. Ну і, звичайно, прищеплювати смак до якісної музики!

Лічені місяці лишилися й до головної музичної події року — церемонії премії «M1 Music Awards», яка цього разу точно буде особливою! Аби глядачі М1 першими дізналися всі деталі підготовки грандіозного шоу, телеканал запускає оновлені випуски новин. Відтепер обличчями й голосами «M1 Music Awards News» будуть Денис Жупник, Андрій Чорновол і Нікіта Добринін.

Змін зазнало і графічне оформлення каналу. Спеціально до 20-річчя Першого музичного його логотип оновився з М1 на М1 2.0! В ефірі з‘явилися й нові digital-персонажі заставок, які точно завоюють увагу та симпатію глядачів. Їхньою розробкою опікувалася, як і попередні телесезони, команда M1 Design.

Незмінними для М1 залишаться улюблені музичні чарти, найсвіжіші кліпи в «Міністерстві Прем’єр» і «будильники вихідного дня» в рамках «WEEKEND SHOW» Оля Цибульська та Віталій Козловський.