Новини

Сем Сміт судиться з колишнім лейблом

14 мая 2018

Як повідомляють у виданні «The Sun», виконавець пісні «Stay with Me» судиться з «Flipbook Music». 2016 року лейбл оголосив про видання неофіційного дебютного альбому Сема «Diva Boy» і представив, нібито без згоди виконавця, перший сингл «Momentarily Mine». Це спонукало Сміта зв’язатися з юристами.

«Сем невтомно працював над своїм образом поп-зірки, вкладаючи своє серце й душу у два офіційні альбоми, якими пишається. Нині ж він побоюється, що поява цих треків перетворить його на посміховисько», – розповіло джерело британській газеті.

Співак, мовляв, записав «наївні мелодії» у підлітковому віці, коли тільки-но долучився до музичного бізнесу.

«Одначе він не мав артистського контролю й залишився в поганих умовах, коли відмовився видавати треки, які не представляють його як артиста, – продовжило джерело. – Це було 2008-го, але «Flipbook» не відчепився, і Сем робив усе, що в його силах, аби заблокувати реліз. Ситуація стала жорсткою, з’явилося чимало брудних моментів».

Сем досяг неймовірного успіху в музичному бізнесі з моменту релізу свого дебютного альбому «The Lonely Hour» і диска «The Thrill of It All» 2017-го, який вийшов на передній план у британському чарті й американському «Billboard 200». Співакові також вручили Оскар за пісню «Writing’s On The Wall», написану для чергової частини бондіани «Спектр».

На сайті його колишнього лейблу є цілий розділ, у котрому дивовижний успіх артиста пов’язують із його «трьома основними роками в творчості – з 2007-го по 2009-й, які Сем провів із «Flipbook Music», де його мрії сформувалися, а таланти розкрили, розвинули та просунули… Усе це стало підґрунтям, від якого відштовхувався його нинішній лейбл «Capitol Records»».