Новини

Тейлор Свіфт хоче, щоб до неї цікавість не згасала

21 сентября 2017

Деколи здається, що Тейлор Свіфт більше відома романами зі знаменитими ловеласами, аніж музикою. Виконавиця невтомно підкидає пресі подробиці про екс-бойфрендів або ж співає про них у піснях. Раніше кантрі-діва зізналася, що хіт «I Knew You Were Trouble» розповідає про її колишнього, учасника One Direction Гаррі Стайлза, а композиція «Dear John» присвячена Джону Меєру, з котрим в неї була нетривала інтрижка. Окрім того, за свої 23 роки зірка встигла «перезустрічатися» з Тейлором Лотнером, музикантом Джо Джонасом, Конором Кеннеді та Джейком Джилленхолом.

Останній і потрапив під гарячу руку Свіфт у нещодавньому інтерв’ю, де вона зізналася, що саме з ним втратила незайманість. За словами серцеїдки, спочатку вона вірила, що секс у неї буде лише із законним чоловіком, але Джейк зумів запаморочити їй голову. Співачка, котрій на той момент було 20 років, настільки закохалася в актора, що й справді мріяла стати його дружиною. Проте дива не сталося, і 33-річний Джилленхол покинув Свіфт у день її народження. Такий удар спровокував Тейлор на написання десятка пісень про нещасливе кохання, які пізніше ввійшли до альбому «Red».

Згадав про перший сексуальний досвід і російський співак Діма Білан. Журналістам вдалося вивести хлопця на відвертість. Під час бесіди він розповів, що втратив цноту приблизно в 17 років. За словами Білана, це був сплеск адреналіну, який він уже не міг контролювати. Імовірно, позбавила його невинності перша любов, про яку Діма досить часто згадує в інтерв’ю і піснях.