Новини

Том Круз показав у Лондоні «Джека Річера»

21 сентября 2017

 

Том Круз не зраджує своєму екранному амплуа і знову встановлює справедливість у всьому світі. 50-річний актор виконав головну роль в екшені «Джек Річер», прем’єра якого відбулася у Лондоні. Бойовик є екранізацією роману «Один постріл» британського письменника Лі Чайлда. Незважаючи на те, що в книзі головний герой описується як високий блондин, сам Круз впевнений, що має багато спільного з Річером.
 
Том Круз, актор: «Мене захопили його розум, інтелект, людяність, його дуже унікальний характер. Це герой, котрий має гідність і власний моральний кодекс. Водночас Джек Річер не є ідеальним, що й робить його цікавим глядачам. А ще мені дуже подобається почуття гумору мого персонажа».
 
За сюжетом, Том Круз грає колишнього військового з темним минулим, який прагне розплутати складну справу. Річер хоче допомогти снайперу, якого навмисне звинувачують у вбивстві невинних людей. Роль пасії Круза у стрічці зіграла Розамунд Пайк, котра, за словами режисера, вправлялася зі зброєю не гірше, ніж Том. Фільм «Джек Річер» вийде на українські екрани після 10 січня наступного року.