Новини

У Венеції презентували фільм «Нічні Рухи»

21 сентября 2017

Третій день Венеціанського кінофестивалю відзначився, крім іншого, прем’єрою нового фільму «Нічні рухи». Стрічка режисера Рейхардта Келлі, в якій знялися Джессі Айзенберг, Дакота Феннінг та Пітер Сарсгаард, розповідає про захисників навколишнього середовища. На червоній доріжці уся трійця із задоволенням демонструвала свої вбрання, позувала фотографам та роздавала автографи фанам. А напередодні селебритіс зустрілися із журналістами, щоб розповісти про роботу над картиною.

Дакота Феннінг, акторка: «Я дуже змінилася для цієї ролі. По-перше, пофарбувала волосся у темний колір. Я відчула себе іншою людиною, адже все життя мала світлі локони. Причому, у моєї героїні завжди розпатлане волосся і жодного натяку на макіяж. Але це дало мені змогу зосередитися на грі і не думати про те, який я маю вигляд».

За сценарієм троє екологів-активістів об’єднуються, щоб разом підірвати греблю гідроелектростанції у штаті Орегон. Пітер Сарсгаард виконав тут роль «злого генія», який відповідає за створення вибухівки, Дакота Феннінг зіграла заможну дівчину, яка фінансує проект. А роль їхнього лідера дісталася Джессі Айзенбергу.

Джессі Айзенберг, актор: «Мій персонаж має великий досвід у боротьбі за захист навколишнього середовища. Наші характери з ним дуже споріднені. Я радий, що зміг відчути його. Адже те, що робить він — варте уваги».

Нагадаємо, проект «Нічні рухи» візьме участь у боротьбі за головний приз кінофестивалю — «Золотого лева». Наскільки вдало спрацювалися молоді актори, ми дізнаємося вже з підсумкової церемонії, яка відбудеться 7 вересня.