Новини

Учасник One Direction зустрівся з Єлизаветою ІІ

21 сентября 2017

У той час як Гаррі Стайлз бігає за голлівудськими спідницями, його колега по One Direction, Найл Горан, пішов куди далі. Йому довелося стикнутися віч-на-віч із королевою Єлизаветою ІІ. Співака запросили на офіційний прийом до Букінгемського палацу в Лондоні. Того дня Горану, як і іншим відомим представникам Ірландії, пощастило не тільки поспілкуватися з королівською персоною, а й потиснути їй руку.

Натомість Кеті Перрі шукає заміну Джону Меєру. І скидається на те, що свій шанс отримав маловідомий репер Riff Raff. З ним співачка сходила на побачення, про що одразу сповістила в Інстаграмі. Парочка випила, поїла суші, пограла в боулінг і розбіглася. Але Riff Raff запевнив, що буде другий раунд. І це дуже не сподобалося шанувальникам Перрі, які криком кричать, що вона заслуговує на кращого кавалера.

Саме такого відхопила собі Кармен Електра. Зірка «Рятівників Малібу» звабила на одинадцять років молодшого від себе бізнесмена Тала Купермана. Акторка заявляє, що різниця у віці зовсім не впливає на їхні стосунки. Мовляв, парубок уже досить зрілий для своїх років. Та й вона поряд із ним почувається підлітком. Кармен і Тала познайомилися через спільних друзів майже три місяці тому. До цього 41-річна Кармен мала невеличку інтрижку з музичним продюсером Саймоном Ковеллом.