Новини

В Юрмалі відбувся рок-концерт

21 сентября 2017

М1 продовжує стежити за подіями міжнародного співочого змагання в Юрмалі. Другий конкурсний день «Нової хвилі» позначився рок-концертом, а також високою позицією українки Марії Яремчук.

Запекла боротьба в Юрмалі між конкурсантами з п’ятнадцяти країн світу триває. Проте, здається, по завершенні другого конкурсного дня фаворити фестивалю остаточно визначилися. Так, українська учасниця Марія Яремчук, котра лідирувала за підсумками першого дня змагання, поступилася лише італійцю Костанцо Дель Пінто, якому, до речі, стоячи аплодував увесь зал. Різниця між оцінками конкурсантів становить усього один бал. За пісню Софії Ротару «Тече вода» Марія отримала 95 балів, а в сумі за два дні — 192. На п’яти українці наступає латвійський гурт Framest із відставанням у два очки. Також відкриттям дня стали мексиканці Los Rumberos. Однак гурт не зміг полонити серце Валерії, яка поставила йому низьку оцінку.

Також другий конкурсний день порадував усіх присутніх ексклюзивним зірковим рок-концертом. На сцену «Нової хвилі» вийшли такі легенди, як Чайф, Машина времени, Гарик Сукачов, Воскресение та Аквариум.

Володимир Шахрін, гурт Чайф: «Собственно говоря, достаточно стандартные рок-концерты мы видели много в своей жизни. А девушек с бриллиантами не часто увидишь на своих концертах».

Сьогодні конкурсанти зможуть відпочити. Адже гостей фестивалю розважатиме Костянтин Меладзе на своєму творчому вечорі. А вже в суботу, 28 липня, учасники виконають власні прем’єрні пісні. М1 не залишить глядачів без гарячих подробиць фестивалю. Проект «Нова хвиля. Як це було» стартує в ефірі 30 липня о 20:45.