Новини

«Я думала, що раніше займалася мистецтвом»: Каміла Кабелло дражнить новою музикою

2 сентября 2019

Каміла Кабелло натякнула на прем’єру нової музики відеокліпом під назвою «Що я знаю про кохання?» (в оригіналі – «What Do I Know About Love?»). Згідно з дражнилками на її соцмережевих сторінках, артистка може щось представити вже цього четверга.

Відео викладене на ютюб-каналі Каміли в суботу 31-го серпня. У ньому колишня учасниця Fifth Harmony виголошує монолог про кохання, диво та романтику. Відеорядом для розповіді слугують кадри співачки в лісі та біля океану.

«Я чимало дізналася про кохання у свої двадцяті роки, але недостатньо, щоб контролювати себе під його потужною дією. І з кожним новим, що я дізнавалася, було щось інше, що я не могла зрозуміти».

Кабелло продовжила:

«Я думала, що раніше займалася мистецтвом. Писати пісні для мене було створенням мистецтва, але нині я бажаю, щоб моє життя було витвором мистецтва, а мої композиції – камерою, якою я знімаю його».

Переглядайте ціле відео нижче.

Кабелло також опублікувала в інстаграм світлину себе на п’єдесталі між римськими колонами, а також коротке відео, у котрому вона постає механічною лялькою. Золотий ключ відкриває замок, вбудований у її груди, після чого розкривається внутрішній світ артистки.

«Ласкаво просимо у світ романтики, – ідеться у повідомленні. – Вас сердечно запрошують побачити першу ластівку 5-го вересня 2019 року».

Наразі найсвіжіший реліз Кміли Кабелло – її спільний синґл із Шоном Мендесом «Señorita». А щодо студійників, то сольний дебютник «Camila» артистка представила торік.