Новини

Жан-Луї Трентіньян представив новий фільм у Каннах

21 сентября 2017

Канни побавили кіноманів свіжими подіями. Після тривалої перерви на екрани повернувся Жан-Луї Трентіньян, а Дуглас Бут, Ед Вествік і Джуліан Феллоуз розповіли про нову екранізацію «Ромео і Джульєтти».

Минуло 43 роки відтоді, як француза Жана-Луї Трентіньяна назвали на Каннському кінофестивалі найкращим актором за фільм «Зета» й 14 років, як він, за винятком однієї стрічки, відмовився від кінокар’єри заради театру. Та Канни не були б Каннами, якби не дарували сюрпризи глядачам. На кінофестивалі 81-річний актор здійснив камбек, презентувавши новий фільм «Кохання». Режисер стрічки — Міхаель Ханеке. Сюжет розгортається довкола Джорджа і Анни у 80-х роках. Вони — колишні вчителі музики. Дочка головних героїв, яка також є музикантом, живе із сім’єю за кордоном. Одного разу Анна переживає інсульт. Напівнерухома, вона повертається додому, і стосунки вже літніх людей зазнають серйозних випробувань. Також до Канн завітали зірки нової екранізації знаменитого твору Шекспіра «Ромео і Джульєтта», зокрема актори Дуглас Бут, Ед Вествік і сценарист Джуліан Феллоуз. Вони трохи розповіли про картину, яка має вийти на екрани вже наступного року.

Дуглас Бут, актор: «Наш фільм — традиційний погляд на цю відому історію кохання. Однак він водночас має й доволі сучасні вкраплення. Це — певне поєднання версій режисерів База Лурмана і Франко Дзеффіреллі. У Дзеффіреллі ми надихнулися романтикою, а в Лурмана взяли енергію. Та як би там не було, нова версія буде оригінальною, не схожою на попередні».

Переможців цьогорічного Каннського кінофестивалю оголосять 27 травня. Саме тоді добігає кінця свято ілюзіону. М1 покаже церемонію закриття в прямому ефірі.

aptn