Новини

Звернення працівників телеканалів М1 та М2

21 сентября 2017

Шановні панове!

Звертаємось до вас із приводу двох спроб підпалу студії каналів М1 та М2, які сталися протягом двох тижнів (27 січня і 10 лютого цього року) і які, на наш погляд, свідчать про повну відсутність страху покарання і відчуття вседозволеності.

Музичні канали стоять осторонь політики, тому ми сприймаємо випадки нападів на нашу студію брудним порушенням всіх цивілізаційних норм. Постає питання: на кого працюють організатори цих нападів і підпалів? Хто здійснює терор у столиці України?

Вчора – шини, сьогодні – феєрверки, спрямовані у вікна будівлі, а що завтра? Кулі? Гранати?

Вчора – великі канали і радіостанції, сьогодні – музичні канали, а що завтра? Дитячі садки та школи? Чи житлові будинки?

Настав час діяти. Настав час доводити рівень своєї професійності. Настав час довести суспільству, що силові структури є силовими структурами, і вони здатні захистити громадян, захистити журналістів, захистити людські цінності.

Якщо сьогодні не припинити хуліганські випади в бік медіа, завтра можуть статися непоправні речі, можуть загинути люди. І на ідеали Майдану будуть посилатися ті, хто не має на це жодного права.

Хочемо звернути вашу увагу, що всі відомі випадки нападів на телеканали супроводжувалися зйомками його учасників, і всі вони містяться на YouTube, отже шлях до організаторів всіх цих сумних подій у нинішню цифрову епоху – дуже короткий, якщо ви – професіонали. Професійність силових структур – єдине, що можна протиставити зухвалості покидьків, які, використовуючи патріотичні гасла, вважають себе абсолютно безкарними і сприймають свободу, здобуту сотнями і тисячами загиблих справжніх українців, як право творити ганебні вчинки.

Ми вимагаємо знайти і покарати не тільки виконавців, а й замовників цього терору,  злочинів, які завдають шкоди міжнародному іміджу країни. Сподіваємось, правоохоронні органи України здатні припинити насилля щодо телеканалів, і спроба підпалу студії М1 та М2 10 лютого стане останнім випадком перешкоджання роботі працівників медіа.

Колектив ТОВ «Теледин», виробника телеканалів М1 та М2