Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

INXS

гурт

INXS — австралійський рок-гурт, заснований 1977 року в Сіднеї Тімом Фаріссом (гітара), Джоном Фаріссом (ударні), Ендрю Фаріссом (клавішні, гітара), Майклом Хатченсом (вокал), Кірком Пенгіллі (гітара, саксофон) і Гаррі Бірсом (бас-гітара).

Первісно називався Farriss Brothers і грав суміш фанк-рока, ска і реггі. Назву на INXS змінив 1980 року перед виходом одноіменного дебютного альбому, що мав звучання на перетинанні ска, глем-року, соулу і нової хвилі. Міднародна популярність прийшла до гурту з виходом альбомів «The Swing» (1984) та «Listen Like Thieves» (1985). Наступна платівка «Kick» закріпила зірковий статус INXS, ставши кращим і найбільш комерційно успішним альбомом у дискографії гурту. 

1990 року австралійці випустили ще один комерційно вдалий альбом «X» з мегахітами «Suicide Blonde» та «Disappear». Після цього музиканти несподівано для багатьох змінили саунд на більш жорсткий і експериментальний, що відображено на платівках «Welcome to Wherever You Are» (1992) та «Full Moon, Dirty Hearts» (1993). Альбом «Elegantly Wasted» 1997 року став останнім, що був записаний та випущений за життя Майкла Хатченса — 22 листопада він покінчив із собою. 

В період з 1999 до 2003 року INXS зробили кілька спроб знайти нового вокаліста, а 2004 для цього було організовано спеціальне реаліті-шоу «Rockstar: INXS». Переможцем став канадець Джей Ді Форчун, з яким група записала альбом «Switch», що вийшов 2005 року. 2009 року Форчун залишив INXS. В листопаді 2010 року вийшов альбом переспівів головних хітів гурту, до якого серед інших доклалися Мілен Фармер, Бен Харпер і Трікі. Восени 2011 року INXS представили прихильникам нового вокаліста, ірландського співака Кіарана Гріббіна.   

Джерела:
uk.wikipedia.org