Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Estelle

співачка, автор пісень, продюсер

Естель, Estelle (повне ім’я: Естель Фанта Сверей, Estelle Fanta Swaray) — британська R'n'B-співачка, автор пісень і продюсер.

Народилася 18 січня 1980 року в Лондоні в родині вихідців з Сенегалу і Гренади. Поштовхом до розвитку її кар’єри стала випадкова зустріч на початку 2000-х з Каньє Вестом в лос-анджелеському ресторані. Він представив молоду співачку Джону Ледженду, який спродюсував дві пісні для її дебютного альбому. Платівка під назвою «The 18th Day» вийшла у 2004 році і досягла 35 місця в UK Albums Chart.

Другий альбом «Shine» вийшов у березні 2008 року. Сингл з нього під назвою «American Boy», записаний спільно з Каньє Вестом, очолив британський чарт синглів і приніс Естель Grammy за «Кращу реп-колаборацію», а також номінацію на «Пісню року». 2009 роre співачка записалася з репером Busta Rhymes для його альбому «Back on My B.S.» (пісня «World Go Round»), а у 2010-му з Девідом Гетта (сингл «Freak») та Джоном Леджендом (сингл «Fall in Love»). На початку 2012 року побачив світ третій студійний альбом Естель «All of Me».

Джерела:
uk.wikipedia.org