Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Will Smith

музикант, актор

Віл Сміт – успішний американський репер, чия акторська кар'єра перевершила його музичні досягнення.

Віл Сміт (Will Smith, повне ім’я Вілард Крістофер Сміт-молодший, Willard Christopher Smith, Jr) – американський репер і актор. Народився 25 вересня 1968 року у Філадельфії, Пенсильванія.

Першу популярність отримав, як учасник хіп-хоп-дуету DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince, який випустив 5 альбомів та став першим володарем премії «Греммі» за краще виконання репу. Перший сольний альбом «Big Willie Style» вийшов 1997 року. Завдяки славі Сміта та хітам «Men In Black», що увійшов до саундтреку фільму «Люди в чорному», та «Gettin’ Jiggy Wit It», що очолив Billboard Hot 100, платівка посіла 8 місце у Billboard 200 і отримала мультиплатиновий статус.

Наступний альбом «Willennium» 1999 року досяг п’ятої сходинки національного чарту і теж став мультиплатиновим. Третій альбом «Born To Reign», який побачив світ 2002 року, незважаючи на хіт «Black Suits Comin'», що увійшов до фільму «Люди в чорному ІІ», став лише золотим. Так само, як і наступний лонгплей «Lost And Found», який вийшов 2005 року. Влітку 2011 року з’явилася інформація, що Віл Сміт почав працювати над своїм новим альбомом.

Джерела: