Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Morcheeba

гурт

Morcheeba (назва складається з частин «MOR» (англ. middle of the road) — середина шляху та «cheeba» — сленгова назва марихуани) — британський гурт, в музиці якого поєднуються такі стилі, як трип-хоп, ритм-енд-блюз і диско.

Заснований у 1995 році в Лондоні братами Полом (діджей) та Россом (клавишні, гітара) Годфрі. З моменту заснуваня і до 2003 року третьою учасницею колективу була вокаліста Скай Едвардс,  з якою він записав і випустив 4 альбоми, найбільш успішними з яких вважаються «Big Calm» 1998 року і «Fragments of Freedom» 2000-го. У 2003 році Едвардс розпочала сольну кар’єру, новою вокалісткою Morcheeba стала Дейзі Марті, з якою команда записала альбом «The Antidote» (2005).

До 2008 року на вокалі в Morcheeba встигли побувати ще Джоді Стернберг і Манда, але альбом «Dive Deep» (2008) брати Годфрі записували без штатної вокалісти, а за участю кількох запрошених. В лютому 2010 року було офіційно повідомлено про повернення до Morcheeba Скай Едвардс і відтворення «золотого» складу. В червні того ж року вийшов новий альбом гурту «Blood Like Lemonade», на підтримку якого Morcheeba в своєму класичному складі вже двічі відвідала Київ: у жовтні 2010-го з концертом у Жовтневому палаці і майже рівно за рік – в залі Crystal Hall.

Джерела: