Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

TSAR

музичний дует

TSAR — музичний тандем хореографа Андрія Царя та співачки Яни Клім, який було засновано навесні 2015 року.

Проект TSAR абсолютно незвичайний в українському шоу-бізнесі, йому притаманне своєрідне музичне наповнення та манера виконання. Оксамитовий голос Яни в поєднанні з хореографією Андрія справляють на шанувальників яскраве враження. Творчість гурту дарує живі емоції та примушує танцювати в ритм мелодій.

Яна Клім

Яна — досвідчена артистка. Протягом останніх п'яти років вона була учасницею гурту Delice. Своїми запальними піснями та граційними рухами вона підкорювала танцювальні майданчики та концертні зали країни. Результат такої вибухової енергетики - тисячі вдячних слухачів. Також Яну обрали рекламним обличчям окулярів торгової марки Palo. Дівчина представляла бренд у різноманітних країнах: Франція, Іспанія, Таїланд, Німеччина та інші.

В Яни є все необхідне для підкорення багатотисячної аудиторії: вишуканість та шарм, граційність та вміння вести за собою. Все це у поєднанні з оригінальною музикою та приємним голосом співачки задовольняє вимоги навіть найвибагливішого слухача. Саме ці принципи є основою у творчості Яни в проекті TSAR.

Андрій Цар

Молодого та харизаматичного танцівника називають одним з найбільш привабливих та жаданих чоловіків в українському шоу-бізнесі. Андрій протягом багатьох років працював над різноманітними проектами, серед яких «Фабрика зірок» в Росії та Україні (1-4 сезони) та «Майданс». Царю притаманний власний «почерк», який простежується у його хореографії.

Андрій Цар працював хореографом та співрежисером на українській та російській версіях «Новорічного вогника». У його «послужному списку» — участь у Crimea Music Fest, а також Mercedes fashion days, Fashion Weeks. На «Новой волне 2009» Андрій ставив хореографічний номер для Джамали, того ж року на «Євробаченні» — для Світлани Лободи. З 2009-го до 2013-го він тісно співпрацював з проектом LOBODA та відповідає за його творчу складову.

Крім того, артист працював із багатьма відомими режисерами та артистами, серед яких Олена Коляденко, Алан Бадоєв, Ані Лорак, Нюша, Жанна Фріске, Наталя Могилевська, Джамала, Жасмін, Саті Казанова та багато інших.

Саме у проекті TSAR Андрій дебютував як композитор та продюсер. За досить короткий термін існування гурт вже випустив кілька хітів та відеокліпи «Мр. Другой», «Улетим». Учасники проекту мають безліч цілей, які вони планують втілити у життя вже дуже скоро.

Джерело:
http://www.panorama-lounge.com.ua/konczert-tsar.html
http://orlova.kiev.ua/catalog/andrej-tsar/

Теги: TSAR