Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Mylene Farmer

співачка і акторка

Мілен Фармер, Mylene Farmer (справжнє прізвище: Готьє, Gautie) – французька співачка і акторка. Одна з найбільш відомих французьких виконавців популярної музики в світі.

Псевдонім взяла на честь своєї улюбленої акторки Френсіс Фармер. Народилася 12 вересня 1961 року в містечку П’єрфон, Канада. Приїхавши до Парижа на початку 80-х, познайомилась з режисером і композитором Лораном Бутонна, який на довгі роки став її постійним автором і режисером її неповторних кліпів. Дебютним синглом стала пісня «Maman a tort», що стала найпродаванішою у Франції у 1984 році.

1986 року вийшов дебютний альбом Фармер «Cendres de Lune», головним хітом з нього стала композиція «Libertine», не в останю чергу завдяки 11-хвилинному відеокліпу. Наступний альбом «Ainsi soit je…» побачив світ у 1988 році і став першим французьким діамантовим альбомом (з накладом більше 1 мільйона копій), записаним жінкою. За нього Фармер отримала головну музичну премію своєї країни Victoires de la musique, як «Співачка року».Третій альбом співачки «L’Autre…» вийшов 1991 року, отримав визнання критиків і залишається до сьогодні найпродаванішою платівкою Фармер (більше 3 мільйонів копій в усьому світі) і третім найпродаванішим альбомом в історії французької музики.

До кінця ХХ століття Мілен Фармер випустила ще 2 альбоми: «Anamorphosée» (1995) та «Innamoramento» (1999), кожен з яких мав неабиякий комерційний успіх, а іншими двома потішила своїх прихильників у «нульові»: «Avant que l’ombre…» (2005) та «Point de suture» (2008). В ці роки набувають розмаху концертні шоу співачки, витрати на їх створення перевищують 30 мільйонів євро.

В грудні 2010 у Фармер вийшов восьмий студійний альбом «Bleu noir», що став першим, в роботі над яким не брав участь Лоран Бутонна. Замість нього композиторські функції взяли на себе Мобі, RedOne і Даріус Кілер з британської групи Archive. Альбом отримав у Франції діамантовий сертифікат. В грудні 2011 року вийшла друга в кар’єрі співачки збірка кращих пісень «2001.2011».

Джерела: