Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Nickelback

рок-група

Nickelback — канадська рок-група, що грає в стилі пост-гранж. Назва походить від фрази «Here’s your nickel back» - «Ось ваші п’ять центів решти», нікель (англ. nickel) – американська назва монети у 5 центів.

Гурт був створений в 1995 році братами Майком (бас-гітара) та Чадом (вокал, гітара) Крюгерами в канадському місті Ханна. Згодом до них приєднався гітарист Райан Пайк. З того часу в Nickelback мінялися лише барабанщики (діючий – Деніел Адаїр). Дебютний альбом «Curb» вийшов у 1996 році. Після вихода другої платівки «The State» (1998) на гурт звернув увагу лейбл Roadrunner Records.

Наступний альбом «Silver Side Up» 2001 року виявився проривним. Завдяки шаленому успіху синглу «How You Remind Me» він досяг 2 сходинки чарту Billboard 200, а всього розійшовся по світу накладом більше ніж 10 мільйонів копій. Сингл приніс Nickelback першу номінацію на Grammy, яких на сьогодні у групи вже шість. Наступним великим успіхом гурту став саундтрек до фільму «Людина-павук». На пісню «Hero» був знятий відеокліп і вона увійшла до нового альбому гурту «The Long Road» (2003), який за півтора роки зробила тричі платиновим тільки у США. Загальний наклад найуспішнішого альбому гурту склав понад 25 мільйонів.

Наступна платівка «All The Right Reasons» 2005 року стала першою, що очолила хіт-парад Billboard 200. Черговий альбом Nickelback «Dark Horse» побачив світ у 2008 році і, дебютувавши під №2 в американському альбомному чарті, майже 2 роки не залишав Тор 100. В листопаді 2011 року у гурту вийшов сьомий студійний альбом «Here and Now». 

Джерела:
uk.wikipedia.org