Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Nicole Scherzinger

поп/R&B-співачка, автор пісень, продюсер, акторка і теледіяч

Ніколь Шерзінгер, Nicole Scherzinger (повне ім’я: Ніколь Прасков’я Еліколані Валіенте Шерзінгер, Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger) – американська поп/R&B-співачка, автор пісень, продюсер, акторка і теледіяч філіппіно-гавайського походженя, найбільш відома, як вокаліста групи The Pussycat Dolls.

Народилася 28 червня 1978 року в Гонолулу, Гаваї у родині філіппінця і напівросіянки-напівгавайки (звідси її друге ім’я Прасков’я). У 2001 році брала участь у телешоу «Popstars», де здобула місце в дівочій групі Eden’s Crush, перший сингл якої навіть увійшов до десятки Billboard Hot 100. У 2003 році Ніколь приєдналася до гурту The Pussycat Dolls і, ставши її основною вокалісткою, отримала світову славу. На хвилі популярності групи Шерзінгер записувала багато дуетів, зокрема з Shaggy, Вілом Смітом, P. Diddy та Тімбаленд.

У 2006 році почала працювати над дебютним сольним альбомом, запрошуючи таких відомих авторів і продюсерів, як will.i.am, Тімбаленд, Леді Гага та А.Р.Рахман. Первинно його реліз під назвою «Her Name is Nicole» було заплановано на 2007 рік, але після кількох переносів лейбл співачки оголосив про відкладення виходу на невизначений термін. Під назвою «Killer Love» студійний дебют Ніколь відбувся лише у березні 2011 року, але тільки у Європі та Австралії. Платівка, що зокрема містить дуети зі Стінгом і Енріке Іглесіасом, потрапила до десятки британського альбомного чарту, але в Америці так і не вийшла. У 2012 році Шерзінгер повідомила, що почала працювати над новим альбомом.

Джерела:
uk.wikipedia.org