Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Bob Sinclar

діджей та продюсер

Боб Сінклер, Bob Sinclar (справжнє ім'я: Крістоф Ле Фріан) — французький діджей та продюсер.

Народився 10 травня 1969 року в Дуарнені. Псевдонім «Боб Сінклер» музикант обрав в честь героя Бельмондо із фільму «Надзвичайний». Розпочав кар'єру в шоу-бізнесі у 17 років під іменем Кріс-Французький поцілунок. На той час створював танцювальну музику у  стилях фанк та хіп-хоп. Першим клубним хітом Ле Фріана став спільний трек з учасником хаус-групи Daft Punk — Томасом Бенгальте — «Gym Tonic». Популяризуючи французький хаус, Сінклер створив  композиції «I Feel For You» та «Darlin», які закріпили його позиції в музичному світі. Серед хіп-хоперів Боб також відомий своїми проектами «Могутній Боп» (the Mighty Bop) та «Квартет спогадів» (Reminiscence Quartet). Не менш успішним став проект Боба  «Africanism All Stars» за участі відомих хаус-музикантів , який поєднав у собі ритми африканських племен, латино та джаз.

В 2005 році сингл «Love generation» зайняв перші позиції хіт-парадів багатьох країн світу і став одним з офіційних гімнів Чемпіонату світу з футболу 2006 в Німеччині. Слідом за ним з'явились  хіти «World, Hold On» (за участі Стіва Едвардса) та «Rock This Party» («Everybody Dance Now»). Ремікс діджея E-smoove на композицію «World, Hold On» отримав номінацію Grammy в категорії «Запис в новому аранжуванні».  Наступні альбоми Сінклера «Sounds of Freedom» (2007) та «Born in 69» (2009) були створені за участі відомих вокалістів, зокрема популярний трек «Lala Song» записаний спільно з піонерами хіп-хопу «The Sugarhill Gang».

У 2010 році вийшов у світ черговий альбом Боба «Made in Jamaica», який включив в себе композиції в стилі реггі і отримав номінацію Grammy, як «Кращий реггі-альбом». У 2012 році відбувся реліз нового альбому Сінклера — «Disco Crash» за участі Пітбуль, Софі Елліс-Бекстор, Cнуп Догг, Gilbere Forte та інших.

Джерела:
uk.wikipedia.org