Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Gotye

співак, автор пісень

Готьє, Gotye (справжнє ім'я: Воутер Де Беккер) — бельгійсько-австралійський співак, автор пісень.

Народився 21 травня 1980 року в Брюгге, Бельгія. Переїхав з сім'єю до Австралії у віці 2-х років. В дитинстві займався грою на фортепіано та барабанах. Разом з трьома шкільними друзями створив гурт Downstares. Після завершення середньою школи колектив розпався. У 2001 році Воутер записав свої перші треки та надіслав їх на радіостанції. Пісні отримали схвальні відгуки. В той же час Де Беккер почав виступати разом з музикантом Крісом Шредером під сценічним ім'ям  «The Basics».

У 2003 році вийшов перший офіційний сольний альбом Готьє — «Boardface». Друга платівка музиканта «Like Drawing Blood», випущена у 2006 році, набула статусу платинової в Австралії після продажу більш ніж 70 тисяч примірників. У 2007 році Готьє отримав премію ARIA, як найкращий виконавець. Перший європейський успіх прийшов до виконавця у 2008 році, коли його треки «Learnalilgivinanlovin» і «Hearts a Mess» стартували в ефірі бельгійського та голландського радіо.

У 2010 році Воутер створив власну студію звукозапису на фермі своїх батьків та розпочав роботу над третім альбомом «Making Mirrors». Перший сингл «Eyes Wide Open» отримав позитивні відгуки та номінацію на APRA Music Awards в категорії пісня року. В 2011 році Готьє спільно з новозеландською співачкою Кімброю випустив пост-сингл до «Eyes Wide Open» під назвою «Somebody That I Used to Know». Трек отримав шалену популярність, незважаючи на відсутність ротацій на комерційних радіостанціях та досягнув першої сходинки європейських чартів. Цього ж року співак отримав три нагороди ARIA. У 2012 році Готьє досягнув вершини Billboard Hot 100.

Джерела:
uk.wikipedia.org

Теги: Gotye Готьє