Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

VALEVSKAYA

співачка

Наталія Валевська — українська співачка.

Народилася 10 червня 1981 року в Хмельницькому. 1999 року вперше взяла участь у конкурсі молодих естрадних виконавців «Пісня над Бугом», де посіла перше місце. 2003 року стала лауреатом Міжнародного конкурсу естрадної пісні ім. Володимира Івасюка, а 2004 перемогла у конкурсі естрадної пісні серед молодих виконавців «Стань зіркою» та отримала гран-прі престижного міжнародного конкурсу «Ялта 2004». 2005 року брала участь у телепроекті «Шанс», де перемогла з дуетною піснею з Володимиром Гришком «Adagio», також цього року Наталія стала лауреатом фестивалю «Слов'янський базар» у Вітебську.

2006 року вийшов дебютний альбом співачки під назвою «Отпусти». Наступного року Валевська випустила другий альбом «Без тебя» і здобула перемогу в музичному конкурсі «Ялта-Москва-Транзит». 2009 року Наталія отримала першу премію на міжнародному конкурсі «Алла шукає таланти», організованому Аллою Пугачовою, а також взяла участь у «Різдвяних зустрічах» російської Примадонни.

2010 року співачка стала учасницею телепроекту «Народна зірка 3», в якому в дуеті з Тетяною Фтемовою посіла друге місце. Того ж року побачив світ її третій альбом «Желанья сбудутся», пісня з якого під назвою «Палала» стала лауреатом премії «Пісня року». 2011 року Валевська виступила на фестивалі Crimea Music Fest в Ялті, а також стала володаркою премії «Кришталевий мікрофон» у номінації «Народне визнання року». Того ж року Наталія записала  з Авраамом Руссо спільну пісню «Цвет любви».

Джерела:
uk.wikipedia.org