Новини

Гурт The Hardkiss презентував україномовний трек «Антарктида»

21 сентября 2017

Юлія Саніна: «Антарктида одразу народилася українською мовою. Цьому я дуже рада, бо ненавиджу навмисне перекладати — втрачається уся невимушеність. Спочатку приспів був зовсім іншим, але ми вирішили зробити пісню не сумною, а потужною, тому приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами».

Також фронтвумен гурту розповіла, що їй подобається використовувати небуденні слова типу «стрілися» замість «зустрілися», змінювати наголоси, акценти.

Юлія Саніна: «Ця пісня про природний магнетизм, про невідворотність подій, про те, як кохати людину, яка байдужа до тебе. Про те, що, яка б велична не була Антарктида, вона тане і стає вразливою. Антарктида — це образ жінки, яка готова на все, аби бути з коханим хоча б мить. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить».

Слухайте трек «Антарктида»:

 

 

Вже у березні гурт вирушить у другу частину Perfection Tour, який складається з 35 концертів. У травні у рамках туру гурт завітає до Європи — концерти The Hardkiss відбудуться у Будапешті, Брно, Братиславі, Празі, Кракові та Варшаві.