Новини

Старим знімком PSY довів, що майже не змінився з дитинства

21 сентября 2017

39-річний виконавець здивував шанувальників своїм незмінним із дитинства виглядом. Артист пригадав ніжні роки, виклавши сьогодні кумедну світлину в Інстаграмі.

На знімку PSY умостився на дерев’яній лавці та підняв рученята. Там він має незадоволений вигляд, про що говорять його насуплені брови та пухкі губи. Волосся малюка зафіксоване рожевою шпилькою, що робить його схожим на маленьку дівчинку. «Спогади дитинства. Маленький PSY», – видніється коментар до зображення.

 

Шанувальники відреагували на дотепність репера такими рядками в розділі коментарів: «Ха-ха-ха, не помічаю жодної різниці з тобою теперішнім, ти так само милий», «Неймовірний із дитинства!». А дехто дійсно сплутав артиста з дівчинкою, коли побачив зачіску та шпильку. Про що свідчать жартівливі фрази «Рожева шпилька. Подумалося, що ти був дівчинкою. Так мило» і «Але це хіба не дівчинка? Ви впевнені?».

PSY нещодавно представив музичні відео на пісні «I Luv It» і «New Face», які є синглами з його альбому «PSY 8 4×2=8». Через чотирнадцять години після прем’єри кожен музичний ролик переглянуло понад чотири мільйони разів.